Blog

Merch

Ahoj přátelé,
vytvořili jsme pro vás Merch. Dámské a pánské trička (Black / White)
Zakoupením našeho Merche podpoříte naší komunitu (ARK Ghost servery)

  • Jak to funguje?
    Pro realizaci Merche je potřeba splnit cíl, cíl je nastaven na 10 ks. Jednoduše řečeno, Merch musí zakoupit alespoň 10 lidí aby se zrealizoval.
  • Platba.
    Z vašeho účtu se peníze odešlou až ve chvíli, kdy se prodá cílový počet triček. Poté máte garantováno, že Vám tričko bude doručeno.
  • A pokud není dosažen cílový počet triček?
    Tričko nebude vyrobeno a peníze Vám zůstanou na účtu.

Celý Merch najdete zde: www.ark-ghost.cz/merch

Sbírka na nové CPU

Ahoj určitě jste si všimly že server neběží úplně “svižně” 🙂 Poslední dobou je velký nápor a pomalu přestává stíhat. A to se nám blíží další DLC v podobě Ark Genesis na který by jsme se rádi připravily.

V tuhle chvíli by server potřeboval upgrade CPU a jelikož to není zrovna mala částka rozhodly jsme se zas udělat sbírku. Předchozí dopadly dobře a podařilo se nám server s úspěchem provozovat dál a za to vám kdo se na tom podílely a stále podílí moc děkuju je to pro nás obrovská podpora a závazek 🙂

Jedná se o tento model CPU a zároveň je potřeba nová základni deska

Proto jsme se rozhodly udělat sbírku a poprosit hráče kterým se u nás líbí aby přispěli jakoukoliv částkou.

Pro všechny kteří takhle přispějí máme připravenu odměnu ve formě přidání (S) za jméno, přístup na V.I.P. mapu Olympus a pro příspěvky vyšší než 500Kč (19 eur) i libovolný hotový item v kvalitě 5 (ascendant) Případně odměnu podle vlastního přání (V rozumné míře samozřejmně 🙂 )

Přispívat se dá standartně zde hlavně nezapomenout napsat svůj Nick !! a jako zprávu “CPU”

Ice Wyvern – Valguero – Důležité !!

Prosím všechny na mapě Valguero nenahrávat ice wyverny do obelisku je to další bug s dinem a NEJDOU již vyndat zpátky a to na jakékoliv mapě. Nemám potvrzeno ale stejně tak bych nedoporučoval i jen na Valguero cestovat pokud bude Ice wyverna nahraná v obelisku.

To samé platí i zmražení Ice Wyverny do cryopodu !!!! Nejde ji potom znovu vyhodit !!!

Týka se to jen Ice wyvern na Valgueru

 

Ještě připomenu : Na islandu pokud možno nepoužívat Managamry je již hodně případů kdy proste managamr zmizel a postavu na něm to kilnulo.

Navíc se oběvily už tuším 2 případy kdy se toto stalo na Olympu

 

Doufám že si vývojáři dají trošku záležet a něco stím udělají

Managamr na Islandu

Na mape Island nepoužívat Managamry !!!!!! Jsou neustále problémy s jejich bugováním dino zmizí a postavu nabídne jen respawn. Stává se to hlavně v blízkosti sopky je možná nějaká spojitost s Tek cave ktera se nachází pod sopkou. Za případné ztráty neručíme.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com